Gunnar Zetterström oljemålning

499853

GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Vy över , Stockholm, signerad G Zetterström, olja på pannå, ca 29x41 cm

Fack 4

Budhistorik (12 bud)
3622408
1 600
3622404
3622407
3622404
1 400
3622402
1 300

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.