Paul Signac

499612

PAUL SIGNAC (1863-1935): "Pont des Arts avec remorqueurs", 1927, signerad i trycket, etsning, 12,5x19 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Paul Signac
Budhistorik (5 bud)
3633187
3620012
900
3617248
850
3616384
600
3615236
550

Slutpris SEK:
102 EUR, 119 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 200 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer