Georges Rouault etsning och akvatint

499610

GEORGES ROUAULT (1871-1958): porträtt, signerad GR trycket, etsning och akvatint, bildmått 7,5x5,5 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (4 bud)

3633501
600
3633499
3632212
3619073

Slutpris SEK:
600
61 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 200 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer