Max Ernst

499609

MAX ERNST (1891-1976): ur Pierre Hebey: Festin, 1974, signerad Max Ernst, 23/79, färglitografi,
bladstorlek 46,5x34,5 cm; oramad

Geijersgatan 14, Göteborg

Max Ernst
Budhistorik (8 bud)
3632898
3625884
3625884
1 800
3629180
1 700
3625884
1 600

Slutpris SEK:
225 EUR, 261 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 200 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer