Helmut Newton Sumo

498629

HELMUT NEWTON (USA 1920-2004) SUMO - Helmut Newton, Bok, utgiven av Taschen, Monte Carlo 1999, signerad Helmut Newton, numrerad 5384 ur upplagan om 10 000 exemplar, 71 x 51,5 cm, kromad benställning designad av Philippe Starck medföljer

Pärm med skador, rostangrepp på benställning

Fotografi, Konst

Kundcenter

Helmut Newton Sumo

Budhistorik (18 bud)
3626794
29 000
3624640
28 000
3626791
28 000
3624640
27 000
3623984
26 000

Slutpris SEK:
29 000
2 778 EUR, 3 263 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.