Horn Chairs

494238

HORN CHAIRS, 2 st., 1900-tal, kohorn, svart skinnklädsel, höjd 80-84, sitthöjd 45 cm

Slitage, klädsel med skador

Möbler, Stolar, Vapen/Medaljer

Rum 18

Horn Chairs

Budhistorik (14 bud)
3570739
12 500
3564691
12 000
3570738
11 500
3564691
11 000
3568911
10 500

Slutpris SEK:
12 500
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer