Lampskärmar

493057

LAMPSKÄRMAR, 3 st, sidentyg, pliserad, enligt uppgift inköpta på Svenskt tenn, höjd ca 17, diamater ca 24 cm

Smärre slitage och mindre fläckar, en skärm invändigt med skador

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 10

Lampskärmar

Budhistorik (21 bud)
3557210
3556847
1 900
3551420
1 800
3551420
1 600
3547231

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer