Vettar 4 st

492284

VETTAR, 4 st, 1900-tal, bemåladat trä, längd ca 28-42 cm

Slitage och färgbortfall, smärre sprickor undertill

Diverse, Vapen/Medaljer

Hylla 1

Vettar 4 st

Budhistorik (23 bud)
3535843
5 600
3552530
5 400
3535843
5 200
3552528
5 000
3535843
4 800

Slutpris SEK:
5 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer