Satsbord 1950/60-tal

492248

SATSBORD, 3 st, 1950/60-tal, trekantig form med hörn, diameter ca 41 cm

Ytskador

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Satsbord 1950/60-tal

Budhistorik (26 bud)
3552688
2 400
3552546
3552686
3552546
1 600
3551421

Slutpris SEK:
2 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer