Slaglåspistoler 1800-tal

492125

SLAGLÅSPISTOLER, 2 st, 1800-tal, varav en dubbelpipig, längd ca 21-24 cm

Slitage och skador

Vapen/Medaljer

Slaglåspistoler 1800-tal

Budhistorik (11 bud)
3569098
1 800
3567273
1 700
3555299
1 600
3556524
3555299
1 400

Slutpris SEK:
1 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer