Flintlåsgevär

492119

FLINTLÅSGEVÄR, belgiskt, 1800-talets början, Liege-stämplad pipa, stålbeslag, längd 133 cm

kompletterad

Vapen/Medaljer

Rum 7, Hylla 9

Flintlåsgevär

Budhistorik (15 bud)
3569283
3 200
3569085
3569282
2 800
3569085
2 600
3553219
2 400

Slutpris SEK:
3 200
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer