Stolar design Jacobsen

492073

ARNE JACOBSEN, "Sjuan", stolar, 2 st, Fritz Hansen, Danmark, daterade 1979, stålunderrede med kromade ben, blålackerad sits, sitthöjd ca 44 cm

Ytskador

Möbler, Stolar, Design

Rum 6

Stolar design Jacobsen

Budhistorik (23 bud)
3553003
1 600
3552052
3552335
3552052
1 400
3552334
1 300

Slutpris SEK:
1 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer