Oidentifierad konstnär

491963

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad Edward Daley, 1800-talets slut, historiska figurer i landskap, olja på duk, ca 14 x 33 cm.

Konst, Äldre måleri

Fack 29

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (5 bud)
3550492
500
3550432
450
3541877
3541872
3541340

Slutpris SEK:
500
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer