Jaeger-LeCoultre Geomatic herrarmbandsur

491887

JAEGER-LECOULTRE, Geomatic Chronometre, armbandsur, 18K roséguld, 1960-tal, plexiglas, automatiskt uppdrag, datum, boettnr. E398, serienr. 1046583, verknr. 1661734, cal K881G, läderarmband och spänne i gulddoublé (ej original), diameter 36 mm

"Ingår i Jewellery & Important Watches"

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Klockor/Ur, Herrklockor, Specialauktion

Budhistorik (5 bud)
3561168
28 000
3561166
27 000
3553784
14 000
3550681
10 500
3545976
7 000

Slutpris SEK:
28 000
Utropspris SEK:
35 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer