Eva Cederström oljemålning

491886

EVA CEDERSTRÖM (Finland, 1909-1995): Kesäyö, signerad och daterad Eva Cederström 1945, olja på pannå, ca 37x45 cm

Rum 5

Eva Cederström oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3528937
500
3548892
450
3528937
3532010
3528937

Slutpris SEK:
500
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer