Stanislaw Zoladz färglitografi

491841

STANISLAW ZOLADZ (född 1952): Klipphällar i skärgården, signerad och daterad Stanislaw Zoladz 1997, färglitografi, provtryck, bildmått ca 30x53,5 cm; oramad

Rum 9, Vagga 1

Budhistorik (3 bud)

3550155
450
3550340
3550155

Slutpris SEK:
450
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer