Evy Låås akvarell

491803

EVY LÅÅS (1923-1999): Blomsterstilleben, signerad Låås, akvarell, ca 40x41 cm

Fack 46

Evy Låås akvarell
Budhistorik (6 bud)
3550311
550
3549415
500
3547248
450
3546865
3538392

Slutpris SEK:
550
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer