Tage Nordholm akvarell

491791

TAGE NORDHOLM (1927-1990): ''Blåsipebacke'', signerad Tage Nordholm, akvarell på papper, ca 50x64 cm

Tavelvagn 2

Tage Nordholm akvarell

Budhistorik (24 bud)
3550639
5 400
3550112
5 200
3550637
5 200
3550112
5 000
3550331
4 800

Slutpris SEK:
5 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer