Kandelabrar Frankrike

491787

KANDELABRAR, 1 par, Frankrike, 1800-talets första hälft, restauration, förgylld och patinerad brons, putto uppbärandes fackla, höjd ca 55 cm

Slitage, en arm med lagning

Diverse, Hem

Kundcenter

Kandelabrar Frankrike

Budhistorik (16 bud)
3550478
15 500
3550475
15 000
3550474
14 500
3550473
14 000
3550470
13 500

Slutpris SEK:
15 500
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer