Fåtölj 1800-tal

491784

FÅTÖLJ, 1800-talets slut, England, på hjultrissor, mahogny, sitthöjd 44 cm

Slitage, maskstungen

Möbler, Fåtöljer

Rum 22

Fåtölj 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
3550693
500
3536772
450
3534202
3533589
3530303

Slutpris SEK:
500
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer