Soffbord

491783

SOFFBORD, s.k. Butlers tray, mahogny, 1900-talets mitt, höjd ca 50, utfällt 136x93 cm

Slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Soffbord

Budhistorik (6 bud)
3550361
550
3535360
500
3535302
450
3535264
3535021

Slutpris SEK:
550
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer