Karmstol 1900-talets början

491775

KARMSTOL, jugend, ek, grön skinnklädsel, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Hylla 6

Karmstol 1900-talets början

Budhistorik (25 bud)
3548890
2 600
3550294
2 400
3548890
3550148
3548890
1 900

Slutpris SEK:
2 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer