Primus Mortimer Pettersson

491475

PRIMUS MORTIMER PETTERSSON (1895-1975): Landskap med hus, signerad PMP, olja på pannå, ca 34x52 cm

Primus Mortimer Pettersson

Budhistorik (8 bud)
3550767
5 000
3538708
3538705
3538704
3538039
450

Slutpris SEK:
5 000
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer