Narcisse-Virgile Diaz de la Pena olja

491333

NARCISSE-VIRGILE DIAZ DE LA PEÑA (Frankrike, 1807-1876): tillskriven, Parklandskap, signerad Diaz, olja på pannå, 33,5x22 cm

Konst, Äldre måleri

Monter 19

Budhistorik (4 bud)

3550789
2 400
3550785
3545285
1 700
3529783

Slutpris SEK:
2 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer