Silverschatull ek

491103

SILVERSCHATULL, ek, med lös benställning, Tyskland, 1910-20-tal, plakett med monogram ISE, höjd ca 80, 60x44 cm, nyckel finns

Smärre slitage

Möbler, Övriga möbler, Diverse

Rum 21

Silverschatull ek

Budhistorik (28 bud)
3537934
3 600
3537828
3 400
3537792
3 200
3537015
3537015
2 400

Slutpris SEK:
3 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer