Båtyxa

491082

BÅTYXA, brun stenart, markerat skafthål, på var sidas mitt framslipade kanter, längd 17 cm

enligt uppgift från Östergötland

mindre skador/nagg

Diverse, Vapen/Medaljer

Geijersgatan 14, Göteborg

Båtyxa

Budhistorik (13 bud)
3558245
6 000
3560054
5 800
3558245
4 600
3558845
4 400
3558245
4 200

Slutpris SEK:
6 000
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 200 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer