Jules Dupré olja

490822

JULES DUPRÉ (Frankrike, 1811-1889): Franskt landskap, signerad J Dupré, olja på duk, 38x56 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Jules Dupré olja

Budhistorik (11 bud)
3550260
10 000
3550259
9 600
3547924
9 200
3547332
9 000
3545661
8 000

Slutpris SEK:
10 000
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer