Robert Wood olja

490817

ROBERT WOOD (England, 1889-1979): Havsvik, signerad och daterad Robert Wood -54, olja på duk, 46x66 cm

Rum 5

Robert Wood olja

Budhistorik (6 bud)
3550806
3 800
3549046
3 600
3549045
3 400
3536684
3 200
3528822

Slutpris SEK:
3 800
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer