Bvlgari etui 18 k guld

490205

BVLGARI, etui, 18 k guld, italienska kontrollstämplar, Firenze, 7,5x8,8 cm, vikt ca 183,9 g
Lock med invändig graverad namnteckning Giuseppe Saragat, president i Italien mellan 1964-71 för italienska demokratiska socialistpartiet.

"Ingår i Jewellery & Important Watches"

Repor, smärre bucklor

Guld/Smycken, Övriga smycken, Specialauktion

Bvlgari etui 18 k guld

Budhistorik (26 bud)
3562124
42 000
3554309
40 000
3554308
39 000
3554307
38 000
3554306
37 000

Slutpris SEK:
42 000
Utropspris SEK:
50 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer