Jaeger-LeCoultre Geophysic herrarmbandsur

488123

JAEGER-LECOULTRE, Geophysic "True Second", armbandsur, stål, ca 2016, automatiskt uppdrag, safirglas, datum, refnr. Q8018420, serienr. 3110358, cal 770, originalläderband, originalviklås i stål, diameter 39,6 mm,
inner- och ytterbox, instruktionsbok samt certifikat stämplat okt 2016 medföljer

"Ingår i Jewellery & Important Watches"

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Smärre bruksslitage. Del av skyddsplast forfrande på.

Klockor/Ur, Specialauktion

Budhistorik (5 bud)
3563405
35 000
3555588
31 000
3553403
30 000
3548143
25 000
3544389

Slutpris SEK:
35 000
Utropspris SEK:
50 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer