Omega Speedmaster Professional herrarmbandsur

482979

OMEGA, Speedmaster Professional, armbandsur, stål, ca 2000, manuellt uppdrag, plexiglas, kronograf, refnr. 3570.50.00, serienr. 77027094, cal 1861, originallänk, viklås, låsnr 1998/840, diameter 42 mm, inner- och ytterbox, certifikat stämplat dec -00 samt instruktionsbok medföljer

"Ingår i Jewellery & Important Watches"

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Oanvänd. Certhållare med slitage.

Klockor/Ur, Specialauktion

Budhistorik (13 bud)
3562216
28 000
3562032
27 000
3562015
26 000
3562003
25 000
3561957
24 000

Slutpris SEK:
28 000
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer