Technos Sky Diver herrarmbandsur

482974

TECHNOS, Sky Diver, armbandsur, stål, automatiskt uppdrag, plexiglas, dag, datum, dykring, skruvkrona, boettnr. 1900 samt 1906, cal AS 1906, länk i stål (ej original), viklås, diameter ca 36,5 mm

"Ingår i Jewellery & Important Watches"

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Glas med repor. Slagmärke kl 9. Repor och slitage. Trög dykring.

Klockor/Ur, Specialauktion

Budhistorik (21 bud)
3561708
1 800
3561665
1 700
3550883
1 600
3550786
3550881

Slutpris SEK:
1 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer