Anselm Schultzberg oljemålning

486398

ANSELM SCHULTZBERG (1862-1945): Motiv från Frankrike, signerad A Schultzberg och daterad -82, olja på duk, ca 32 x 49 cm

Märken efter spännram

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Budhistorik (23 bud)
3487907
3487905
2 400
3487903
3470957
3467564
1 400

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer