Spegel nyrokoko

485948

SPEGEL, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, förgylld, dekor i pastellage, krön i form av fågel, ca 290x88 cm

Dekorskador, lösa delar medföljer

Speglar

Rum 1

Spegel nyrokoko

Budhistorik (26 bud)
3485560
7 200
3485588
7 000
3485560
6 800
3485581
6 800
3485560
6 600

Slutpris SEK:
7 200
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer