Erland Cullberg

485778

ERLAND CULLBERG (1931-2012): Modell, signerad, olja på duk, ca 173x134 cm

Konst, Modernt måleri, Diverse, Nutida

Rum 2

Erland Cullberg

Budhistorik (10 bud)
3480983
24 000
3473672
22 000
3469628
21 000
3469626
17 500
3465085
12 000

Slutpris SEK:
24 000
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer