Soffa i skulpterad teak

485553

SOFFA, fransk kolonialstil, 1900-tal, massiv teak, delvis skulpterad, sitthöjd 45, längd 186 cm

Slitage och färgfläckar

Möbler, Soffor

Rum 22

Soffa i skulpterad teak

Budhistorik (48 bud)
3478793
6 000
3478803
5 800
3478793
5 400
3478777
5 200
3476710
5 000

Slutpris SEK:
6 000
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer