Bordslampa Stig Lindberg

485099

STIG LINDBERG, bordslampa, Gustavsberg, stengods, 1900-talets andra hälft, dekor i relief, undertill signerad Gustavsbergs Studio Stig L, total höjd inkl. sockel ca 31 cm

Keramik/Porslin

Hylla 5

Bordslampa Stig Lindberg

Budhistorik (6 bud)
3469176
3475960
3469176
3469175
3463467

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer