Vas Anna Ehrner Kosta Boda

485015

ANNA EHRNER, Kosta Boda, skulptur, blå glasmassa, signerad 007/300 A Ehrner Kosta Boda, höjd ca 28 cm

Smärre repor

Glas, Konstglas, Konst, Skulpturer

Monter 6

Vas Anna Ehrner Kosta Boda

Budhistorik (13 bud)
3469341
3469493
3469341
3469492
950
3469341
900

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer