Engelska öronlappsfåtöljer

484998

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, brun skinnklädsel, tennlickor, sitthöjd ca 47, rygghöjd ca 102 cm
Inköpta på Georg Henscher

Slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 21

Engelska öronlappsfåtöljer

Budhistorik (49 bud)
3473838
17 000
3474274
17 000
3473838
16 500
3474251
16 000
3473838
15 500

Slutpris SEK:
17 000
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer