Skålfat bestick Johnny Mattsson

484948

JOHNNY MATTSSON, skålfat, bestick, 1900-talets andra hälft, monogramsignerade, teak och svartbetsad teak, besticken med benarbete, skålfatets längd 80x11 cm

Ett bestickfäste med skador, smärre fläckar

Diverse, Design

Budhistorik (6 bud)
3473178
3 200
3473172
3468056
3458789
600
3458788

Slutpris SEK:
3 200
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer