Soppslevar silver

484883

SOPPSLEVAR, 2 st, silver, K Anderson 1915 resp. 1800-tal, med otydliga stämplar, längd ca 35 resp 48 cm

Silver

Visas på begäran

Soppslevar silver

Budhistorik (3 bud)

3474293
450
3474291
3474184

Slutpris SEK:
450
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer