Omega damarmbandsur i 18 k vitguld

484797

OMEGA, damarmbandsur, 18 k guld, ca 1966, manuellt uppdrag, safirglas, boettnr. 511179, verknr. 24351652, cal 484, integrerad länk i 18 k guld, längd ca 18 cm, diameter 17 mm, vikt ca 45 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, tavla med slitage och smärre skador, burksslitage

Klockor/Ur, Damklockor, Guld/Smycken

Monter 19

Budhistorik (9 bud)
3467500
8 400
3464592
8 200
3464591
8 000
3464590
7 600
3463566
5 000

Slutpris SEK:
8 400
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer