Matskedar silver

484771

MATSKEDAR, 8 st, silver, 1800-tal, varav 3 st Zethelius, modell engelsk snäck, längd ca 21-21,5 cm, vikt ca 470 g

Delvis gravyr , 1 med slitage, ägarmonogram

Silver

Visas på begäran

Matskedar silver

Budhistorik (3 bud)

3469921
1 300
3457767
3457340

Slutpris SEK:
1 300
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer