Kandelaber rokokostil

484742

KANDELABER, silver, 1900-tal, Tyskland, rokokostil, för fyra ljus, fyllt fot, höjd 17,5 cm, total vikt ca 478 g

Med gravyr daterad 1938

Silver

Visas på begäran

Kandelaber rokokostil

Budhistorik (7 bud)
3473021
3458657
3458654
3458651
600
3457755
550

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer