Spegel Karl Johan

484740

SPEGEL, Karl-Johan, 1800-talets första hälft, fanerad med mahågny, delvis svärtad dekor, mässingsbeslag, ca 152x57 cm

Slitage, smärre ytmärken, obs höjd 152 cm

Speglar

Rum 2

Spegel Karl Johan

Budhistorik (21 bud)
3474225
1 700
3473198
1 600
3471817
3473197
3471817
1 400

Slutpris SEK:
1 700
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer