Oljemålning

484710

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Stilleben med hummer och fruktfat, olja på duk, ca 101x79 cm

Smärre tryckmärke

Konst, Äldre måleri

Rum 19

Oljemålning

Budhistorik (18 bud)
3464908
4 600
3464971
4 400
3464908
4 200
3464970
3464908
3 800

Slutpris SEK:
4 600
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer