Spegel empire

484661

SPEGEL, empire, 1800-talets början, dekor med bland annat gripar och fleuroner, fasettslipat glas, ca 156x68 cm

Senare bemålning, smärre ytskador

Speglar

Rum 2

Spegel empire

Budhistorik (9 bud)
3472689
3471242
3 200
3469572
3469424
1 800
3469422
1 700

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer