Oljemålning

484616

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt av Joseph II, olja på duk, ca 64x52 cm

Dubblerad, retuscherad

Konst, Äldre måleri

Oljemålning

Budhistorik (18 bud)
3470211
3 400
3470210
3 200
3470208
3470206
2 800
3469968
2 600

Slutpris SEK:
3 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer