Ramar 1800-tal

484613

RAMAR, 1 par, 1800-talets mitt, med gravyrer, dekor i pastellage, ca 47x56 cm

Senare bronsering, ytskador

Diverse

Fack 40

Ramar 1800-tal

Budhistorik (14 bud)
3470638
1 400
3464735
1 300
3467664
1 300
3464735
3462007

Slutpris SEK:
1 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer