Oljemålning 1800-tal

484608

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), motiv av piprökande män, olja på duk, ca 30x25 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (14 bud)
3470822
3470820
3469631
3467831
950
3467831
850

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer